Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1,5%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . krzewienie kultury artystycznej w społeczeństwie oraz propagowanie jej, 2 . promocja muzyki i jej wykonawców oraz wspieranie wy-darzeń artystycznych, 3 . upowszechnianie i podnoszenie poziomu edukacji arty-stycznej oraz jej wspieranie, 4 . promowanie oraz wspieranie uzdolnionej i utalentowanej artystycznie młodzieży, 5 . upowszechnianie i popularyzacja muzyki sakralnej, 6 . budowa, naprawa i konserwacja oraz rekonstrukcja instrumentów w obiektach sakralnych.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję