Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1,5%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Opieka i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną.Zapobieganie marginalizacji rodzin z niepełnosprawnością intelektualną. Zapewnienie osobom oparcia społecznego. Przygotowanie osób z niepełnosprawnoscią do wspóldziałania w środowisku rodzinnym i społecznym. Zwiększanie zaradności i samodzielnosci życiowej tych osób. Odkrywanie potencjału i rozwijanie zdolności tych osób.Promowanie twórczości artystycznej i wytwórczości rękodzielniczej, Organizowanie czasu wolnego , wypoczynku letniego dla osób i ich rodzin.Prowadzenie grupy muzycznej lub teatralnej. organizowanie festynów , pikników dla środowiska.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję