Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1,5%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Nasza strona www: http://canis.org.pl


Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Propagowanie wśród społeczeństwa zasad zawartych w Powszechnej Deklaracji Praw Zwierząt oraz czuwanie nad ich przestrzeganiem a w szczególności: 1 . Działanie w celu zwiększenia wśród społeczeństwa zrozumienia dla zwierząt. 2 . Wspieranie , stwarzanie wszystkim zwierzętom możliwie jak najlepszych warunków życia i zachowania ich naturalnych instynktów. 3 . Działanie na rzecz właściwego i humanitarnego obchodzenia się ze zwierzętami . 4 . Zapobieganie i zwalczanie fizycznego i psychicznego znęcania się nad zwierzętami oraz niewłaściwego obchodzenia się z nimi. 5 . Propagowanie praw, które zabraniają wykorzystywanie zwierząt do przeprowadzania eksperymentów sprawiających ból i cierpienie. 6 .Podejmowanie działań zapobiegawczych w zakresie ochrony zwierząt i zajmowanie czynnej postawy przy zwalczaniu przejawów okrutnego obchodzenia się ze zwierzętami.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję