Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1,5%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Nasza strona www: www.klubgaja.pl


Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Celami Klubu Gaja są: a) zachowanie i wzbogacenie środowiska naturalnego; b) działania na rzecz ekologii, ochrony zwierząt oraz ochrony dziedzictwa przyrodniczego; c) ochrona praw i dobrostanu zwierząt; d) promocja inicjatyw związanych z ochroną środowiska, ochroną zwierząt i działalnością proekologiczną; e) rozwijanie i wspieranie działań kulturotwórczych i środowiskowych; f) działalność na rzecz zrównoważonego rozwoju; g) działalność w zakresie praw człowieka i obywatela, a także działania wspomagające rozwój demokracji; h) działalność wspomagająca rozwój wspólnot i społeczności lokalnych; i) udzielanie pomocy dzieciom i młodzieży wywodzącej się ze środowisk lub rodzin patologicznych i wykluczonych; j) upowszechnianie i ochrona praw oraz interesów konsumentów; k) promocja i organizacja wolontariatu.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję