Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1,5%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Omawiano sposoby wsparcia dokończenia budowy budynku szkoły przy ul. Chłodnej 9 w Warszawie, który powstał z inicjatywy Ks. Prałata Tadeusza Uszyńskiego i w stanie surowym został wybudowany dzięki wielkiemu zaangażowaniu pomysłodawcy. Należą do nich upowszechnienie numeru KRS Fundacji z prośbą o przekazanie 1% na rzecz dokończenia budowy szkoły oraz prośba o przekazywanie darowizn na ten cel. Wysłano 80 listów z życzeniami z okazji świąt Zmartwychwstania Pańskiego oraz 75 z okazji świąt Bożego Narodzenia. Nasi adresaci pozytywnie odpowiedzieli na prośbę o wsparcie budowy poprzez darowizny bądź przekazanie 1% podatku. Budowę budynku wspierano też modlitwą, także wspomagając radą prace Federacji Sodalicji Mariańskich w Polsce, która kontynuuje budowę. W roku sprawozdawczym, w ramach wsparcia działalności Szkół Katolickiego Zespołu Edukacyjnego

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję