Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1,5%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Nasza strona www: www.fundacjazelazna.pl


Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem Fundacji jest: 1. Gromadzenie środków rzeczowych i finansowych dla optymalizacji funkcjonowania
i rozwoju Szpitala Specjalistycznego św. Zofii w Warszawie. 2. Podnoszenie kwalifikacji medycznej osób pracujących lub współpracujących ze Szpitalem poprzez organizowanie i finansowanie szkoleń, sympozjów i stypendiów itp. 3. Rozwijanie kontaktów z krajowymi i zagranicznymi ośrodkami, środowiskami i szkołami medycznymi. 4. Wspieranie badań, prac naukowych i działań o charakterze innowacyjnym w zakresie ochrony zdrowia oraz popularyzacja wiedzy medycznej, nowoczesnych metod profilaktyki i leczenia z zakresu położnictwa, ginekologii i neonatologii. 5. Pomoc dzieciom chorym, niepełnosprawnym lub potrzebującym pomocy, które urodziły się w Szpitalu Specjalistycznym św. Zofii lub w innych ośrodkach oraz wspieranie działań w zakresie pomocy dzieciom i innym potrzebującym. 6. Prowadzenie i promowanie działalności w zakresie ochrony zdrowia oraz prowadzenie i wspieranie inicjatyw o charakterze zdrowotnym, edukacyjnym i charytatywnym.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję