Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1,5%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Gromadzenie środków finansowych i materialnych na rzecz rozwoju Wyższego Seminarium Duchownego Salwatorianów w Bagnie; Podnoszenie kwalifikacji zawodowych wykładowców i pracowników Seminarium; Fundowanie stypendiów dla studentów i personelu dydaktyczno- wychowawczego Seminarium; Rozpowszechnianie wiadomości o działalności Wyższego Seminarium Duchownego Salwatorianów w Bagnie w zakresie formacji kandydatów do życia zakonnego i kapłaństwa; Współpraca ze środowiskami nauki i oświaty w kraju i za granicą;

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję