Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1,5%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Stowarzyszenie prowadzi rehabilitację fizyczną i psychoterapeutyczną osób dotkniętych rakiem piersi, ułatwiających powrót do pełnego życia. Rehabilitacja fizyczne prowadzona jest w 4 punktach miasta przez wykwalifikowanych rehabilitantów. Zajęcia gimnastyczne prowadzone są grupowo w udostępnionych salach. Prowadzone są ćwiczenia rehabilitacyjne na basenie przez wykwalifikowaną osobę. Stowarzyszenie współpracuje z 2 psychoonkologami, którzy służą pomocą osobom po leczeniu raka piersi, a także ich rodzinom.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję