Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1,5%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . Organizacja rehabilitacji medycznej, zajęć plastycznych, muzycznych. 2 . Świadczenie porad prawnych. 3 . Działalność integrująca członków Stowarzyszenia poprzez aktywność kulturalną, sportową, rekreacyjną i towarzyską to udział w zorganizowanym przez Stowarzyszenie XXIII festiwalu pn. "Muzyczna Scena Integracji". Impreza ta przyczyniła sie do popularyzacji utworów, do wspólnej zabawy osób specjalnej troski i zdrowych rówieśników, oraz wzbogaciła ofertę kulturalną miasta Częstochowa. Działanie nasze uaktywnia dzieci i młodzież niepełnosprawną do brania czynnego udziału do pokazywania swych talentów i rozwijania swych zdolności muzycznych. Nasze działania pokazują obecność niepełnosprawnych w środowisku lokalnym i przyczyniają się do zmiany postrzegania osób niepełnosprawnych dają szansę brania czynnego udziału w codziennym życiu, podnoszą samoocenę i samoakceptację tych osób. Postawa tych osób jest zachętą dla rówieśników aby brali życie w swoje ręce i nie uciekali od napotkanych trudności. Czynny udział w festiwalu, w zajęciach sportowych, rozgrywkach dają szansę przezwyciężenia swoich słabości, bólu i utwierdza w przekonaniu, że ja też potrafię, że dam radę. Udział w zorganizowanych wycieczkach do Inwałdu, do Olsztyna dały możliwość poznania pięknych zakątków naszej ojczyzny, uczenia dawania sobie rady w każdych warunkach.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję