Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1,5%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1,5%:

Uniwersytet Ludowy Rzemiosła Artystycznego

Stowarzyszenie Uniwersytet Ludowy Rzemiosła Artystycznego w Woli Sękowej jest organizacją pożytku publicznego zajmującą się upowszechnianiem i ochroną ginących zawodów i technik rękodzielniczych, takich jak ; rzeźba , tkactwo, wikliniarstwo, słomkarstwo, haft i koronka, ceramika czy podstawy rzemiosła zduńskiego.
Uniwersytet realizuje liczne kursy, warsztaty, plenery dla różnych grup wiekowych, o zasięgu zarówno lokalnym, ogólnopolskim jak i międzynarodowym.
Najbardziej rozbudowaną formą działań jest dwuletni kurs rękodzieła artystycznego.
Dochody z 1,5 % organizacja przeznacza m.in. na działania związane z ochroną tradycyjnych rzemiosł , projekty społeczne oraz zajęcia edukacyjne dla dzieci i młodzieży ze środowiska lokalnego.

Nasza strona www: www.uniwlud.pl

Uniwersytet Ludowy Rzemiosła Artystycznego
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem Stowarzyszenia Uniwersytet Ludowy Rzemiosła Artystycznego jest: 1 . Szerzenie idei Uniwersytetów Ludowych przy zastosowaniu nowoczesnych form i metod kształcenia oraz wychowania, 2 . Ochrona ginących rzemiosł i tradycji rękodzielniczych 3 . 0źukacja młodzieży i dorosłych w zakresie rękodzieła artystycznego oraz w innych dziedzinach w systemie szkolnym i pozaszkolnym, 4 . Promowanie kultury ludowej, 5 . Animowanie, promowanie i wspieranie działań o charakterze artystycznym i rękodzielniczym. 6 . Podejmowanie działań na rzecz rozwoju lokalnego i regionalnego. 7 . Podejmowanie działań na rzecz informacji , promocji, monitorowania w obszarze zatrudnienia i integracji społecznej 8 . Podejmowanie działań na rzecz aktywizacji zawodowej kobiet. 9 . Podejmowanie działań na rzecz rozwoju zasobów ludzkich na terenach wiejskich 10 . Współpraca z administracja publiczną 11 . Działania na rzecz wzmocnienia potencjału instytucji rynku pracy 12 . Promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia 13 . Wsparcie rozwoju kadr przedsiębiorstw w regionie 14 . Działania na rzecz upowszechniania kształcenia ustawicznego 15 . Przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu 16 . Podejmowanie działań na rzecz dopasowania zasobów pracy do zmieniającej się sytuacji na rynku pracy.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję