Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1,5%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Naczelna i główna zasada Ochotniczej Straży Pożarnej w Pawłowie jest działalność społeczna, ochotnicza i bezpłatna swych członków w realizacji zadań statutowych. OSP w Pawłowie działa w małej miejscowości, do której w 2016r. należało 29 członków uprawnionych do działań ratowniczo- gaśniczych. Ochotnicy ci brali udział w szkoleniach oranizowanych przez Państwową Straż Pożarną w Raciborzu oraz przez naszą gmine Pietrowice Wielkie oraz są po badaniach lekarskich, które umożliwiają udział strażaka w akcji. Przeszkoleni strażacy mogą uczestniczyć w zwalczaniu pożarów, zagrożeń ekologicznych i w innych zdarzeniach i klęskach, które wymagają pomocy tych ochotników.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000003819
  • e-mail: hkasper@interia.pl
  • Telefon: 324188513
  • Adres: UL. POWSTAŃCÓW 35, 47-480 PAWŁÓW
Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję