Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Przeciwko przemocy psychicznej

Przemoc psychiczna jest wyjątkowo brutalna. Trudna do rozpoznania na zewnątrz, a generuje w psychice dziecka ogromne zniszczenia, które w życiu dorosłym przejawiają się problemami na tle psychicznym, a także zdrowotnym i społecznym. Chcemy budować bazę wiedzy na temat przemocy psychicznej oraz prowadzić edukację społeczna, a także budować społeczny sprzeciw wobec przemocy psychicznej, prowadzić szkolenia i warsztaty dla rodziców, opiekunów, nauczycieli, jak i samych dzieci wraz z organizowaniem pomocy psychologicznej, terapeutycznej oraz innej wspierającej dzieci doświadczające przemocy psychicznej. Naszym celem jest również działanie w kierunku zmian prawnych i systemowych związanych z przemocą psychiczną.

Nasza strona www: http://orion.fm/przemoc

Przeciwko przemocy psychicznej
Dziękujemy!

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000499971
  • www: www.orion.fm
  • e-mail: hello@orion.fm
  • Telefon: 664787088
  • Adres: ul. Piłsudskiego 74 lok 320, 50-020 WROCŁAW

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję