Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Nasza strona www: www.ksnaw.pl


Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Katolickie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych Archidiecezji Warszawskiej jest organizacją pożytku publicznego. Działa od 1995 roku. Celem istnienia jest wszechstronna pomoc osobom niepełnosprawnym, ich rodzicom i opiekunom. KSN AW prowadzi 11 placówek rehabilitacyjnych
w Warszawie i okolicy: 9 ośrodków dziennych, w których w codziennych zajęciach terapeutycznych udział bierze 300 osób z niepełnosprawnością intelektualną oraz 2 domy stałego pobytu dla 100 niepełnosprawnych mieszkańców. Co roku w sierpniu KSN AW organizuje Pieszą Pielgrzymkę Niepełnosprawnych z Warszawy na Jasną Górę, która jest wydarzeniem religijnym, ale jednocześnie wspaniałą, praktyczną szkołą integracji społecznej: pielgrzymom na wózkach pomagają osoby sprawne, a wśród nich są także więźniowie i bezdomni.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję