Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Tata Julki nie przyjdzie już do przedszkola... był strażakiem, zginął na służbie. Tata Łukasza nie przyjdzie już na mecz... był żołnierzem, zginął w katastrofie samolotu.

Nasi podopieczni – dzieci strażaków, policjantów, żołnierzy i ratowników górskich dobrze pamiętają te wszystkie ważne wydarzenia w swoim życiu, na których zabrakło ich Taty. Bo Taty brakuje naszym dzieciom codziennie. Dlatego jesteśmy przy nich każdego dnia, tak jak codziennie ich Ojcowie służyli nam wszystkim.

Nie zwrócimy dzieciom Taty, ale wiemy jak ukoić ich ból i wiemy jak pomóc im bezpiecznie dorastać. Twój 1% przeznaczymy na terapię psychologiczną i edukację dzieci, które straciły rodzica na służbie.

Celem Fundacji Dorastaj z Nami jest długotrwałe wspieranie dzieci z całej Polski, w okresie edukacji - od chwili przyjęcia do Fundacji aż do zakończenia przez nie nauki, nawet do 25 roku życia. Dzięki Fundacji dzieci otrzymują regularną, pomoc edukacyjną, psychologiczną, finansową. Pomagamy im także w przygotowaniu do podjęcia pracy i rozpoczęciu dorosłego życia. Od chwili powołania Fundacja Dorastaj z Nami objęła opieką 264 dzieci. Więcej na www.dorastajznami.org

Dane naszego OPP:

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję