Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Pełnowartościowe posiłki dla najbardziej potrzebujących.

Naszą misją jest pełnowartościowe dożywianie i promowanie zdrowego stylu życia.
Od ponad 26 lat wspieramy i propagujemy zasady zdrowego żywienia, organizujemy akcje pomocowe. Naszym działaniem wspieramy dzieci z domów dziecka, seniorów i osoby potrzebujące w trudnej sytuacji.
Dostrzegając kolejne potrzeby dostarczamy placówkom wsparcia rzeczowego, prowadzimy programy edukacyjne dla podopiecznych, organizujemy akcje pomocowe i inne wydarzenia edukacyjno-artystyczne.
KRS: 0000119205 Fundacja Pożywienie - Darem Serca

Nasza strona www: fpds.org.pl

Pełnowartościowe posiłki dla najbardziej potrzebujących.
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja „Pożywienie – Darem Serca” od 26 lat wspiera dzieci, młodzież, osoby z niepełnosprawnością, chore i seniorów prowadząc program Dożywiania. Wydaliśmy już ponad 3 mln darmowych i zdrowych posiłków. Pomóż nam wspierać najbardziej potrzebujących i przekaż 1% na rozwój programu Dożywiania!

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję