Twoje 1,5% może uratować kocie życie!
Pozwoli nam dalej działać - ratować koty, leczyć je i zmieniać ich życie na lepsze. Do tej pory 486 kotów dostało taką szansę w naszej Pu-Chatce, w której teraz mamy pod opieką 96 kotów. Dzięki Tobie możemy finansować leczenie i operacje, kupić karmę dla naszych kotów i kotów wolno żyjących, sterylizować i kastrować koty wolno żyjące i koty właścicielskie zmniejszając w ten sposób liczbę bezdomnych kotów.
Jeśli leży Ci na sercu los tych cudownych istot, prosimy przekaż im swoje 1,5% podatku

Nasza strona www: https://soskoty.mielec.pl/

Kilka słów o naszej organizacji

Twoje 1,5% może uratować kocie życie!
Pozwoli nam dalej działać - ratować koty, leczyć je i zmieniać ich życie na lepsze. Do tej pory 487 kotów dostało taką szansę w naszej Pu-Chatce, w której teraz mamy pod opieką 96 kotów. Dzięki Tobie możemy finansować leczenie i operacje, kupić karmę dla naszych kotów i kotów wolno żyjących, sterylizować i kastrować koty wolno żyjące i koty właścicielskie zmniejszając w ten sposób liczbę bezdomnych kotów.
Jeśli leży Ci na sercu los tych cudownych istot, prosimy przekaż im swoje 1,5% podatku

Dane naszego OPP

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Jakość programów e-file sprawdzona i potwierdzona przez: