Kilka słów o naszej organizacji

Fundacja Ocean Marzeń powstała w maju 2011 roku.

Fundacja skupia swoje działania na odkrywaniu wśród chłopców i dziewcząt z Rodzinnych Domów Dziecka, Domów Dziecka, ich silnych stron, tak by w życiu codziennym realizowali swoje marzenia i osiągali zamierzone cele, mając ze sobą bogaty bagaż doświadczeń, zdobytych na pokładzie niejednego jachtu i żaglowca. To właśnie na jeziorze, morzu, czy oceanie odkryją nowe możliwości, znajdą nowych przyjaciół, a także nauczą się pracy w grupie, gdzie zaufanie i odpowiedzialność stanowi podstawę codziennego życia.

Przez ostatnie 10 lat, w rejsach fundacyjnych wzięło udział ponad 1 000 uczestników z całej Polski. Obecnie Fundacja ma pod swoją opieką grupę 85 dzieci z Rodzinnych Domów Dziecka, Domów Dziecka i placówek opiekuńczo-wychowawczych z woj. Mazowieckiego, Lubelskiego, Śląskiego, Łódzkiego, Pomorskiego i Zachodnio-Pomorskiego.

Dane naszego OPP

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Jakość programów e-file sprawdzona i potwierdzona przez: