Kilka słów o naszej organizacji

Przekazując nam swój 1% podatku pomagasz kontynuować naszą misję łączenia nauki z zabawą i niesienia pomocy innym. Wszystko po to aby tak jak my żyć aktywnie, z pasją i uśmiechem!

Zobacz film o naszej fundacji
https://youtu.be/LCrsBTsuiS0

Działamy od 2011 roku ucząc i pomagając innym organizacjom oraz osobom potrzebującym wsparcia. Promujemy zdrowy i aktywny tryb życia oraz uczymy jak żyć z pasją, aktywnie i z uśmiechem. Nasze działania obejmują zajęcia dla dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. W ciągu dziesięciu lat działalności zrealizowaliśmy ich wiele. Podążamy za nowymi trendami i realizujemy niecodzienne działania, podczas których prezentujemy nowe formy aktywności takie jak np. Roundnet czy Frisbee Ultimate.Prowadzimy również zajęcia sportowe i edukacyjne dla dzieci i młodzieży z wykorzystaniem mini dronów. Aktywizujemy seniorów poprzez organizację gier towarzyskich i kobiety w ramach działania pn. “Babskie sprawy” gdzie panie mogą rozwijać swoje pasje.Staramy się zaskakiwać formą i prezentować innowacyjne rozwiązania. To co nas napędza to pasja do tego co robimy i pomoc otaczających nas ludzi.

Poznaj bliżej przykładowe działania:

Zagraj w Roundnet - zajęcia sportowo rekreacyjne
https://kamienica1.pl/spikeball-roundnet/

Gotowi do lotu - zajęcia edukacyjne z wykorzystaniem mini dronów dla dzieci i młodzieży
https://kamienica1.pl/gotowi-do-lotu/

Babskie sprawy - spotkania integracyjne dla pań.
https://kamienica1.pl/babskie-sprawy/

Zajęcia Bingo dla seniorów:
http://kamienica1.pl/zagraj-w-bingo/Wake Me Up - Przywróć moje marzenia - kampania społeczna
https://kamienica1.pl/wake-me-up-przywroc-moje-marzenia/Kamienica 1 - Fundacja Na Rzecz Rozwoju Sztuki I Promocji Zdrowia
Al. Wojska Polskiego 90, 70-482 Szczecin
tel. 515 711 616
e-mail: kontakt@kamienica1.pl
NIP: 852 258 60 03
Regon: 320960695
Konto w BNP Paribas : 37 1750 0012 0000 0000 36211962

www.kamienica1.pl

Dane naszego OPP

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Jakość programów e-file sprawdzona i potwierdzona przez: