Nasza strona www: www.przytulpsa.pl

Kilka słów o naszej organizacji

Fundacja na Rzecz Zwierząt Przytul Psa działa od marca 2009 roku i zajmuje się szeroko pojętą działalnością na rzecz bezdomnych zwierząt. Otoczyliśmy opieką już ponad 2000 potrzebujących zwierząt. Każde zwierzę to osobna, smutna historia... ale większość z happy endem. W ramach prowadzonych przez naszą Fundację akcji, wysterylizowanych i zaczipowanych zostało ponad 3 500 zwierząt. W ten sposób przeciwdziałamy bezdomności zwierząt.

Codziennie otrzymujemy apele o pomoc, prośby o przyjęcie pod opiekę piesków ze schronisk-umieralni, z wypadków, ze strasznych warunków, trudnych i tragicznych historii nie sposób zliczyć. Robimy co możemy, najchętniej pomoglibyśmy wszystkim, ale nie jesteśmy w stanie.. Z Waszą pomocą będziemy mogli zrobić o wiele więcej dla naszych czworonożnych przyjaciół.

Dane naszego OPP

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Jakość programów e-file sprawdzona i potwierdzona przez: