Pomóż nam pomagać!

"PALLOTYŃSKA FUNDACJA MISYJNA SALVATTI.PL"

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1,5%: Hospicjum Felicjanek

KRS: 0000309499

Wierzymy, że nikt nie powinien być sam. Wierzymy, że każdy zasługuje na pomoc i obecność drugiego człowieka.
W naszym hospicjum w sercu Warszawy pragniemy realizować SPOTKANIE, głębokie spotkanie z osobą chorą, niosące ulgę w cierpieniu, nadzieję i światło. Zdajemy sobie sprawę, że mimo miłości i przywiązania najbliższych, nie zawsze są oni w stanie zapewnić choremu odpowiednią, całodobową opiekę. Dlatego wspólnie z chorymi i ich rodzinami chcemy budować Dom, w którym stworzymy atmosferę troskliwości, bezpieczeństwa i gościnności. Hospicjum prowadzi Zgromadzenie Sióstr Felicjanek, którego charyzmatem zawsze była opieka nad ludźmi chorymi.

Kilka słów o naszej organizacji

Korzystając z tego programu wspierasz Pallotyńską Fundację Misyjną Salvatti.pl oraz współpracujące z nią organizacje pozarządowe, realizujące różnorodne, wartościowe przedsięwzięcia pożytku publicznego. Fundacja Salvatti istnieje i działa dla dzieci z najdalszych zakątków świata, które bez naszej pomocy nie mogłyby chodzić do szkoły. Fundujemy m.in. stypendia dla zdolnej, ale ubogiej młodzieży z Afryki i Ukrainy, wspieramy szkołę dla osieroconych dzieci w Vutukur w Indiach, utrzymujemy dom dla dzieci ulicy Casa Hogar w Kolumbii. Przekaż nam 1,5 proc. podatku i pomóż nam dawać nadzieję dzieciom na normalne dzieciństwo.

Dane naszego OPP

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.