Kilka słów o naszej organizacji

JESTEŚMY ORGANIZACJĄ, KTÓRA POWSTAŁA Z INICJATYWY RODZICÓW, NAUCZYCIELI I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 5 W NOWYM DWORZE MAZOWIECKIM.

Ogromny zapał i zaangażowanie sympatyków szkoły doprowadziły do tego, że 30 kwietnia 2008r. "Stowarzyszenie Przyjaciół Piątki" oficjalnie rozpoczęło swoją działalność. Od 6 lat realizujemy różnorodne zadania edukacyjne i wychowawcze.
Tworzymy i polepszamy dzieciom warunki do rozwoju uzdolnień. Wspieramy młode pokolenie i kształtujemy pozytywne postawy.

Prowadzoną działalność opieramy na społecznej pracy naszych członków, wolontariuszy i sympatyków. Niemal od samego istnienia organizacji wspierają nas liczne organizacje i sponsorzy. Dzięki ich dobrej woli i determinacji współpracowników mogliśmy przeprowadzić i współorganizować wiele imprez i projektów o charakterze kulturalno - sportowym. We wszystkich naszych wspólnych działaniach każdorazowo brało udział kilkudziesięciu lub nawet kilkuset uczniów szkoły.

W 2011 roku nasza organizacja uzyskała status organizacji pożytku publicznego.
N u m e r K R S 0 0 0 0 3 0 5 0 5 4

Dane naszego OPP

  • KRS: 0000305054
  • e-mail: przyjacielpiatki@vp.pl
  • Telefon: 666366432
  • Adres: UL. CHEMIKÓW 1A, 05-100 NOWY DWÓR MAZOWIECKI

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Jakość programów e-file sprawdzona i potwierdzona przez: