Jesteśmy grupą z Opola działającą aktywnie od 2006 r. na terenie całego kraju na rzecz osób potrzebujących pomocy- osób, które nie są w stanie sprostać problemom, bardzo często spadającym na Nich w jednej chwili, które stanowią wielkie wyzwanie, nie zawsze możliwe do pokonania bez wsparcia.

Celem statutowym Stowarzyszenia jest pomoc w organizowaniu specjalistycznej rehabilitacji i leczenia osób z niepełnosprawnością.

Nasza strona www: www.rehabilitacjaopole.pl

Kilka słów o naszej organizacji

WSPÓLNIE MOŻEMY TWORZYĆ DOBRO!

Opolskie Stowarzyszenie Rehabilitacji to miejsce, którego misją jest niesienie pomocy oraz towarzyszenie w najtrudniejszej walce - walce o zdrowie. Podajemy pomocną dłoń dzieciom i dorosłym w chorobie już od ponad 16 lat. Jesteśmy największą Organizacją Pożytku Publicznego na Opolszczyźnie, jednak prężnie działamy na obszarze całego kraju.

Każdego dnia pokazujemy osobom z niepełnosprawnością jak zabezpieczyć się finansowo, by móc rozpocząć kosztowną rehabilitację i opłacić leczenie. Dzięki nam mogą korzystać z 1,5% podatku, darowizn, zbiórek publicznych i zbiórek na siepomaga.pl.

Wspieramy Podopiecznych z autyzmem, mózgowym porażeniem dziecięcym, zmagających się z rakiem, skutkami wypadków czy udaru mózgu. Dołączyło do nas już ponad 600 serc. Od początku naszej działalności zebraliśmy ponad 25 milionów złotych! Dzięki takiej kwocie nasi Podopieczni mogą każdego dnia walczyć o zdrowie i sprawność.

Osoby, które wspieramy są w różnym wieku. Pomagamy zarówno dzieciom jak i dorosłym. Bez względu na to czy są na początku choroby, czy zmagają się z nią od lat. Wiemy, że droga do zdrowia jest długa, a walka o sprawność wymaga czasu, jednak każdy mały krok do przodu to ogromny sukces, do którego możesz się przyczynić.

MOŻESZ DOŁOŻYĆ SWOJĄ CEGIEŁKĘ I ODMIENIĆ CZYJEŚ ŻYCIE

Ty również możesz sprawić, że na czyjejś twarzy pojawi się szczery uśmiech, a serce wypełni nadzieja. Możesz realnie pomóc tym, którym towarzyszymy każdego dnia w drodze po zdrowie. Sposobów na pomaganie jest wiele. Wpłacając darowiznę, dajesz innym szansę na zdrowe, możliwie normalne życie.

Jeśli potrzebujesz naszej pomocy - załóż subkonto w Opolskim Stowarzyszeniu Rehabilitacji i dołącz do grona osób, które wspieramy. Będziesz mógł zbierać 1% podatku, darowizny, zakładać zbiórki publiczne oraz zbiórki na siepomaga.pl. Otrzymasz od nas również namiastkę spokoju i stabilizacji, której tak bardzo brakuje szczególnie na początku choroby. Będziesz w dobrych rękach.

SERCA WALCZĄCE Z CHOROBĄ LICZĄ NA CIEBIE

Dane naszego OPP

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Jakość programów e-file sprawdzona i potwierdzona przez: