Kilka słów o naszej organizacji

Od 13 lat opiekujemy się nieuleczalnie chorymi dziećmi i ich rodzinami, w domach, w całej Małopolsce. Zbudowaliśmy i prowadzimy pierwsze w Polsce Centrum Opieki Wyręczającej dla Przewlekle i Nieuleczalnie Chorych Dzieci im. Hanny Chrzanowskiej.
W Centrum prowadzimy Poradnię Stomatologiczną, w której wykonywane są zabiegi w znieczuleniu ogólnym, a całkowity dochód przeznaczany jest na codzienną, bieżącą działalność Hospicjum.
Realizujemy liczne projekty społeczne i naukowe, których celem jest dążenie do rozwoju nowoczesnych i potrzebnych usług społecznych i opiekuńczych, a także współpraca w kształceniu przyszłych pracowników podmiotów społecznych.
Działamy dzięki wsparciu naszych Przyjaciół, którzy przekazują swój 1% podatku, darowizny, angażują swoje zdolności i czas na rzecz pomocy naszym podopiecznym.
Hospicjum to nie tylko miejsce. Hospicjum to ludzie, którym nie jest wszystko jedno.
Poznaj nas! www.mhd.org.pl

Dane naszego OPP

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Jakość programów e-file sprawdzona i potwierdzona przez: