Kilka słów o naszej organizacji

Jesteśmy pierwszą polską fundacją wspierającą ojców w ich największej życiowej roli. Wszystko, co robimy, wynika z naszego przekonania, że każde dziecko zasługuje na obecnego i zaangażowanego tatę.

Od 20 lat tworzymy inspirującą przestrzeń dla mężczyzn, którzy chcą budować więzi ze swoimi dziećmi, angażować się w ich wychowanie i rozwijać relację
w związku. Pomagamy zakładać Ojcowskie Kluby, czyli O.K. Tato.Net (jest ich ponad 70, w tym 8 za granicą), opracowujemy dla nich program merytoryczny
i wspieramy działalność. Prowadzimy szkołę trenerów i akademię liderów Ojcowskich Klubów. Szkolimy i przygotowujemy warsztaty - w 2023 roku uczestniczyło w nich 1087 osób w 52 lokalizacjach. Zrealizowaliśmy 777 wydarzeń, czyli średnio 2 każdego dnia. Za tymi liczbami stoją historie konkretnych ojców i ich rodzin.

Obecność ojca procentuje. Pomóż nieść nadzieję na uśmiech i szczęście dzieci. Przekaż 1,5%!

Dane naszego OPP

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Jakość programów e-file sprawdzona i potwierdzona przez: