Kilka słów o naszej organizacji

Caritas jest największą organizacją dobroczynną w Polsce, której historia sięga lat 20. XX wieku. Naszą misją jest być głosem osób ubogich. Prowadzimy działalność charytatywną w zakresie potrzeb duchowych i materialnych człowieka, mając na uwadze godność każdej osoby ludzkiej bez względu na jej wyznanie, światopogląd, narodowość, rasę i przekonania. Dzięki wsparciu i zaangażowaniu tak wielu osób o otwartym sercu, docieramy wspólnie do setek tysięcy potrzebujących w całym kraju i poza jego granicami.
Bezdomni, chorzy, samotni, osoby starsze, dzieci, ofiary wojen i kataklizmów, to osoby, których głosu często nikt nie słyszy. Dołącz do grona tych, którzy razem z nami niosą im nadzieję. Twój 1% to opatrunek dla ubogich. Pomnóżmy w tym roku dobro! Przekaż 1% podatku, zainspiruj do tego innych! Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Dane naszego OPP

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Jakość programów e-file sprawdzona i potwierdzona przez: