Kilka słów o naszej organizacji

Naszą misją jest budowanie przyszłości, w której ludzie żyją w zgodzie z naturą. Jesteśmy przecież w pełni zależni od stanu naszego środowiska!

Od ponad 20 lat Fundacja WWF Polska działa na rzecz ochrony polskiej przyrody. Do tej pory udało nam się wypuścić na wolność ponad 100 rysi i obserwować, jak w polskich lasach rodzą się kolejne kocięta. Od 2010 roku nasi wolontariusze z Błękitnego Patrolu WWF na co dzień pomagają fokom, morświnom i ptakom morskim, a także innym potrzebującym wsparcia zwierzętom na wybrzeżu Bałtyku. Strażnicy Rzek WWF robią wszystko, by nasze rzeki mogły płynąć swobodnie i tętnić życiem!
Edukujemy kolejne pokolenia, minimalizujemy konflikty występujące między potrzebami ludzi i dzikich zwierząt, prowadzimy działania rzecznicze w kwestiach klimatycznych, czystych rzek, powoływania do życia nowych obszarów chronionych i w wielu innych obszarach. Mamy świadomość, że trzeba działać nie tylko systemowo, ale także lokalnie.

Wszystkie nasze sukcesy zawdzięczamy wsparciu naszych Darczyńców!

Dane naszego OPP

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Jakość programów e-file sprawdzona i potwierdzona przez: