Nasza strona www: http://www.tpd-maz.org.pl

Kilka słów o naszej organizacji

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Zarząd Mazowieckiego Oddziału Wojewódzkiego jest Organizacją Pożytku Publicznego działającą od 100 lat na terenie Warszawy i Mazowsza. Codziennie obejmujemy kilkugodzinną opieką ponad 1500 dzieci w sieci 46 placówek wsparcia dziennego - Środowiskowych Ogniskach Wychowawczych TPD oraz w dwóch Warsztatach Terapii Zajęciowej i w jednym Środowiskowym Domu Samopomocy. Prowadzimy także najstarszy w Polsce Ośrodek Adopcyjny, poprzez który powierzamy do adopcji dzieci pozbawione opieki rodzicielskiej, szkolimy osoby chcące przysposobić dziecko oraz wspieramy rodziny adopcyjne i dorosłe osoby adoptowane w dzieciństwie. Rokrocznie organizujemy letni i zimowy wypoczynek wyjazdowy i w miejscu zamieszkania (półkolonie, dziecince) dla ponad 6000 dzieci. Poprzez naszą Poradnię Rodzinną wspieramy rodziny w opiece i wychowywaniu, rozwiązywaniu rodzinnych sytuacji kryzysowych. Ważną grupę docelową naszej działalności stanowią rodziny z dziećmi z niepełnosprawnościami.
"Wszystkie dzieci są nasze"
Nasza Misja:
Pomagamy dzieciom bez względu na pochodzenie, kolor skóry czy status finansowy. Działamy od 1919 roku. Ponad 100 lat działalności to rękojmia, że dobrze służymy dzieciom i uczciwie wydajemy pieniądze przekazywane na prowadzoną przez nas działalność. Jesteśmy codziennie blisko dziecięcych spraw i problemów. Działamy systematycznie i długofalowo. Warto nam zaufać, tak jak ufają nam dzieci, które otaczamy opieką i wspieramy we wszechstronnym rozwoju.
Więcej informacji o nas, naszych działaniach i placówkach znajdziesz na www.t p d-m a z.org.pl

Dane naszego OPP

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Jakość programów e-file sprawdzona i potwierdzona przez: