Kilka słów o naszej organizacji

Fundacja Happy Kids od ponad 20 lat tworzy i prowadzi rodzinne domy dziecka, w których schronienie znajdują osamotnione dzieci. Dzięki profesjonalnej opiece zawodowych rodziców zastępczych odzyskują one swoją podmiotowość i wiarę w dorosłych. Ale przede wszystkim otrzymują miłość, szacunek i zrozumienie.

Aktualnie Fundacja Happy Kids opiekuje się 138 podopiecznymi, wśród których są również dzieci zmagające się z niepełnosprawnościami i dysfunkcjami. Podopieczni przebywają oni w 17 rodzinnych domach dziecka. Przez przeszło 20 lat działalności udało nam się pomóc ponad 300 wychowankom!

Oprócz tworzenia i prowadzenia rodzinnych domów dziecka, Fundacja Happy Kids buduje Rodzinny Dom Pomocy Społecznej dla byłych wychowanków, którzy ze względu na niepełnosprawności i dysfunkcje z którymi się borykają, nie są w stanie się usamodzielnić.

Po wybuchu wojny w Ukrainie, Fundacja ewakuowała do Polski ponad 1500 ukraińskich dzieci z pieczy zastępczej wraz z ich opiekunami i od tamtej pory zapewnia im codzienne wsparcie.

Dane naszego OPP

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Jakość programów e-file sprawdzona i potwierdzona przez: