Kilka słów o naszej organizacji

Collegium Invisibile jest stowarzyszeniem działającym na rzecz wspierania rozwoju intelektualnego i społecznego wyróżniających się polskich studentów i studentek, doktorantów i doktorantek. Wierzymy w wartość samodzielnego rozwijania pasji badawczej oraz kluczową rolę bezpośredniej współpracy i dialogu w procesie kształcenia. Dążymy do upodmiotowienia młodych uczonych i inspirujemy do przyjmowania w swych działaniach postawy społecznej odpowiedzialności. Collegium jest organizacją samorządną oraz działającą pro publico bono.

Funkcjonowanie Collegium Invisibile opiera się na współpracy naukowców, studentów oraz uzdolnionej młodzieży w ramach modelu „Piramidy Wiedzy”. Ta niewidzialna konstrukcja jest zbudowana ze wzajemnie powiązanych programów edukacyjnych i naukowych, w ramach których członkowie i członkinie stowarzyszenia mogą występować zarazem w roli uczniów, partnerów i nauczycieli. Owa struktura umożliwia przepływ idei i doświadczenia między wszystkimi osobami zaangażowanymi w naszą działalność, pozwalając doskonalić się w każdej z przyjętych ról i przekazywać innym zdobytą wiedzę.

Dane naszego OPP

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Jakość programów e-file sprawdzona i potwierdzona przez: