Kilka słów o naszej organizacji

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%: dalsze funkcjonowanie Środowiskowego Centrum Zdrowia Psychicznego dla dzieci i młodzieży przy ul. Szamockiej 10C w Warszawie

W naszym kraju żyje około 7,5 miliona dzieci i młodzieży. Statystyki wskazują na to, że 9% tej grupy wiekowej cierpi na szeroko pojęte zaburzenia psychiczne. Oznacza to, że około 750 tysięcy dzieci wymaga pomocy. Na warszawskich Bielanach od początku istnienia pomogliśmy już ponad 2 300 mieszkańcom. Mamy nadzieję, że Państwa 1% sprawi, że będziemy mogli wspierać kolejne dzieci i młodzież w kryzysie psychicznym.

Dowiedz się więcej na stronie: ezrauksw.pl i bielany.ezrauksw.pl.

Kilka słów o naszej organizacji:

Naszą misją jest niesienie wsparcia rodzinom, dzieciom i młodzieży doświadczającym kryzysów psychicznych. Stowarzyszenie angażuje się ponadto w działalność mającą na celu rozwijanie kompetencji wychowawczych i umiejętności interpersonalnych rodziców oraz umacnianie więzi interpersonalnych w rodzinach i grupach oparcia społecznego.
Naszym celem jest integracja społeczna dzieci i młodzieży z zaburzeniami i chorobami psychicznymi, przy czym chcemy to robić przez wdrażanie i upowszechnianie modelu środowiskowej opieki psychiatrycznej nad dziećmi i młodzieżą.

Dane naszego OPP:
KRS: 0000106170
Strona: www.stowarzyszeniezdrowiedzieckairodziny.pl
e-mail: biuro@gooddirection.org
Adres: ul. Gąbińska 30/42, 01-703 Warszawa

Dane naszego OPP

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Jakość programów e-file sprawdzona i potwierdzona przez: