Kilka słów o naszej organizacji

Naszą misją jest tworzenie i wspieranie programów, które pomagają dzieciom żyć w zdrowiu i pomyślności, aby rodzina mogła być razem. Kiedy choruje dziecko, choruje z nim cała rodzina.

Właśnie dlatego Fundacja Ronalda McDonalda tworzy i wspiera programy, które mają bezpośredni wpływ na zdrowie i dobrobyt dzieci oraz ich rodzin.

Postrzegamy nasze zadanie jako znaczące uzupełnienie państwowego systemu opieki zdrowotnej oraz pomoc ciężko chorym i potrzebującym dzieciom i ich rodzinom za pomocą naszych programów. Są to Domy Ronalda McDonalda w Krakowie i w Warszawie, Pokoje Rodzinne Ronalda McDonalda, Mobilna klinika - Ambulans Fundacji badający bezpłatnie dzieci w całym kraju w ramach programu "NIE nowotworom u dzieci", a także program "Łóżka dla rodziców", w ramach którego docieramy do oddziałów pediatrycznych w szpitalach i doposażamy je w łóżka, na których rodzic pozostający cały czas z dzieckiem może odpocząć w ciągu dnia, wyspać się w nocy i w pełni wypoczęty uczestniczyć w leczeniu dziecka.

Pomagamy bezpłatnie. Fundacja Ronalda McDonalda jest organizacją pożytku publicznego, zatem każdy podatnik może przekazać nam swoje 1,5% podatku.

Prosimy, przekaż nam 1,5% podatku, pomóż chorym dzieciom i ich rodzinom. Podaruj im bliskość. Zbudujmy razem trzeci Dom Ronalda McDonalda.

Twoje 1,5% pomoże nam zbudować trzeci Dom Ronalda McDonalda – dom poza domem dla rodzin dzieci, które z powodu ciężkiej choroby muszą przez wiele dni a nawet miesięcy leczyć się w szpitalu. Dom powstanie przy wiodącym szpitalu pediatrycznym, jakim jest Instytut "Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka".

Dziękujemy za Twoje 1,5%!

Dane naszego OPP

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Jakość programów e-file sprawdzona i potwierdzona przez: