Kilka słów o naszej organizacji

1. W 2016 roku obchodzono 25 lecie powstania FRSU. W ramach obchodów jubileuszu zorganizowano - Seminarium pt. Znaczenie 25 lat działalności FRSU dla rozwoju i umacniania spółdzielni uczniowskich w Polsce, w którym uczestniczyło ponad 100 osób. Honorowy tytuł "Przyjaciel Spółdzielczości Uczniowskiej" został przyznany dla założycieli i fundatorów FRSU. Przygotowano wzór zgłoszenia spółdzielni do bazy FRSU, która jest na bieżąco uzupełniana i prowadzona przez Zarząd FRSU.
2. W 2016 roku kontynuowano konkurs: "Na najlepiej pracującą spółdzielnię uczniowską" współpracę z bankami spółdzielczymi w realizacji konkursu Talentowi-SKO. W dniu 19 listopada 2016 roku odbył się jak co roku Ogólnopolski Sejmik Spółdzielczości Uczniowskiej, na którym wręczono odznaczenia dla opiekunów i instruktorów, rozstrzygnięto konkursy i wręczono wartościowe nagrody. Program sejmiku został dopełniony multimedialnymi prezentacjami SU (sprawozdanie z przebiegu Sejmiku na stronie www.frsu.pl).

Dane naszego OPP

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Jakość programów e-file sprawdzona i potwierdzona przez: