Pomóż nam pomagać!

MILICKIE STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ DZIECI I OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1,5%: CELE STATUTOWE

KRS: 0000028932

Szanowni Państwo!

Ostatnie lata dla nas wszystkich były niełatwe. Jednak - pomimo wielu przeciwności - w 2022 roku zrealizowaliśmy wiele bezpłatnych projektów, które organizowaliśmy dla "małych i dużych" uczestników MSPDION, a to poskutkowało rezultatami takimi jak zakup nowoczesnych sprzętów czy wsparciem typowo terapeutycznym, psychologicznym, edukacyjnym, wytchnieniowym czy asystenckim.

Zbliżający się okres rozliczenia z podatku dochodowego jest świetną okazją, który pozwoli zyskać tak wiele. Dziś każdy może pomóc, to nic nie kosztuje! Wpisując w swoim zeznaniu podatkowym nasz numer KRS 00000 28932 zapewnią Państwo wsparcie ponad 1000 podopiecznych z 22 gmin. Zachęcamy bardzo mocno 1,5% podatku to 100% uśmiechu!

Alicja Szatkowska

Nasza strona www: www.mspdion.org.pl

Kilka słów o naszej organizacji

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego, która od ćwierć wieku zajmuje się szeroko rozumianym wsparciem osób z niepełnosprawnością z powiatu milickiego i powiatów ościennych. Naszą misją jest wsparcie od urodzenia po godną starość tak aby osoby osiągnęły pomoc umożliwiającą największa samodzielność i niezależność.

Dane naszego OPP

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Nasi partnerzy