Kilka słów o naszej organizacji

Fundacja TVN jest organizacją pożytku publicznego, która od 22 lat pomaga najsłabszym. Jesteśmy fundacją dla dzieci i dorosłych. Udzielamy wsparcia finansowego dla chorych dzieci na rehabilitację, leczenie oraz sprzęt medyczny. Z pomocą darczyńców wybudowaliśmy i wyremontowaliśmy szpitale i kliniki w całej Polsce.

Środki z 1,5% podatku przekazujemy w całości podopiecznym naszej Fundacji. W ubiegłym roku całkowity dochód z 1% podatku przeznaczyliśmy na budowę Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży w związku z pogarszającą się sytuacją psychiatrii dziecięcej w Polsce. Budowa właśnie dobiega końca a Fundacja zbiera środki na kontynuację pomocy polskiej psychiatrii. Fundacja realizuje projekt #zdrowie w głowie, którego celem jest stworzenie gabinetów psychologiczno-psychiatrycznych w szpitalach na terenie całej Polski .

Dane naszego OPP

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Nasi partnerzy