Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1,5%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 \) Udzielanie specjalistycznej pomocy w rehabilitacji i leczeniu osób chorych i niepełnosprawnych. 2 \) Poszerzanie wiedzy z zakresu tematyki udarów mózgu, prewencji chorób układu krążenia i chorób neurologicznych 3 ) Pomoc członkom stowarzyszenia w zakresie edukacji, rehabilitacji i leczenia. 4 \) Udzielanie konsultacji medycznej osobom po przebytych chorobach układu nerwowego i układu krążenia. 5 \) Edukacja i wsparcie rodzin pacjentów w zakresie problematyki chorób neurologicznych i kardiologicznych 6 ) Rozpowszechnianie akcji "Zapobiegamy Udarom" jako głównego programu pomocy osobom po udarze mózgu.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję