Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1,5%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Nasza strona www: http://rakowiak.pl


Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem Stowarzyszenia jest zapewnianie osobom chorym na guzy neuroendokrynne pełnego, niczym nie ograniczonego dostępu do nowoczesnych metod diagnostycznych oraz leczniczych, propagowanie wiedzy i doświadczenia na temat chorych na guzy-nowotwory neuroendokrynne (NET-NEN). Dodatkowo wpływ na ośrodki decyzyjne w celu zwrócenia uwagi na problem medyczny, zdrowotny, psychologiczny i socjologiczny chorych na guzy/nowotwory neuroendokrynne z uwagi na narastającą zapadalność na tego typu schorzenia generalnie w całej populacji polskiej, europejskiej oraz światowej. Problem ten nie jest tylko związany z poprawą wykrywania tego typu nowotworów, ale generalnie z ekspotencjalnym wzrostem ich występowania, w porównaniu do innych nowotworów jak pokazują ostatnie badania. Propagowanie wiedzy z poziomu ostatnich doniesień naukowych oraz opracowań ekspertów krajowych i międzynarodowych, przedstawianych na dorocznych kongresach: Europejskim - ENETS (European Neuroendocrine Tumour Society), NANETS (North American Neuroendocrine Tumour Society, i inne).

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję