Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem Fundacji "Zdążyć z Miłością" jest pomoc osobom najbardziej potrzebującym, a szczególnie samotnym, bezdomnym matkom z małoletnimi dziećmi. Fundacja prowadzi działalność dobroczynną i charytatywną, zajmuje się ochroną i promocją zdrowia, pomocą osobom niepełnosprawnym, wspieraniem osób w wieku emerytalnym oraz realizuje inne cele zgodnie ze statutem.
Pierwszy projekt Fundacji to utworzenie, a następnie prowadzenie "mieszkania chronionego" dla samotnych matek z małoletnimi dziećmi. W mieszkaniu chronionym, które zostało otwarte w czerwcu 2015 roku, mamy z dziećmi znalazły bezpieczny dom, otoczone są troską i miłością oraz wsparciem ze strony Fundacji.
Kolejne, drugie już mieszkanie chronione, zostało otwarte w październiku 2016 roku. To kontynuacja projektu Fundacji. W nim kolejne mamy ze swoimi dziećmi znalazły schronienie.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję