Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

WYCHOWANIE DZIECI , MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH POPRZEZ KULTURĘ FIZYCZNĄ ,REKREACJĘ, SPORT ,TURYSTYKĘ W OPARCIU O ZASADY ETYKI KATOLICKIEJ. UDZIAŁ W MIĘDZYNARODOWEJ I KRAJOWEJ WYMIANIE MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH ORAZ KATOLICKICH KRAJOWYCH I MIĘDZYNARODOWYCH IMPREZACH SPORTOWYCH I REKREACYJNO-KULTUROWYCH UDZIAŁ W ZAWODACH W RÓŻNYCH DYSCYPLINACH REKREACYJNYCH I SPORTOWYCH DLA OSÓB PEŁNOSPRAWNYCH I NIEPEŁNOSPRAWNYCH DZIAŁANIA PROFILAKTYCZNE UKIERUNKOWANE NA SPRAWNOŚĆ FIZYCZNĄ,PSYCHICZNĄ SPOŁECZNA I DUCHOWA ORGANIZACJA ZAJĘĆ POZASZKOLNYCH

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję