Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 .WSPIERANIE DZIECI I MŁODZIEZY WYMAGAJACYCH POMOCY, W TYM WSPIERANIE PRZY POKONYWANIU PROBLEMÓW RODZINNYCH 2 .WSPIERANIE PROJEKTÓW DORADZTWA, POMOCY W SPRAWACH WYCHOWAWCZYCH I PRZY ZAZEGNYWANIU KONFLIKTÓW 3 .WSPIERANIE PROJEKTÓW PRACY SPOŁECZNEJ Z DZIECMI 4 .EDUKACJA DZIECI I MŁODZIEZY 5 .POMOC RODZINOM I DZIECIOM W TRUDNEJ SYTUACJI ZYCIOWEJ 6 .DZIAŁALNOSC CHARYTATYWNA 7 .ORGANIZACJA WYPOCZYNKU DZIECI I MŁODZIEZY.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję