Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . Celami Fundacji są: a) działanie na rzecz dobra publicznego w zakresie współczesnej kultury i sztuki, oraz zagadnień z nimi zwią zanych, b) opieka, promocja i zarządzanie dorobkiem artystycznym Katarzyny Kozyry, c) wspieranie rozwoju twórczości Katarzyny Kozyry d\) tworzenie warunków do rozwoju artystycznego i zawodowego twórców, kreatorów kultury, a zwłaszcza młodych twórców, e) wspieranie współczesnych twórców sztuki i kultury za pośrednictwem swoich działań, programów, grantów i platformy internetowej, f) popularyzacja wiedzy o współczesnej kulturze i sztuce, g) uświadamianie i umacnianie społecznych potrzeb kulturalnych, h\) wspieranie dziedzictwa kulturowego poprzez promowanie w kraju i za granicą obszarów badawczych i artystycznych związanych ze współczesną kulturą, w tym sztuką. 2 . Działalność Fundacji ma charakter naukowy, popularnonaukowy, edukacyjny i animacyjny.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję