Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

CELEM DZIAŁANIA JEST DIALOG I POROZUMIENIE POKOLEŃ W CELU ZAPEWNIENIA WARUNKÓW DO SAMOREALIZACJI I AKTYWNOŚCI , SZCZEGÓLNIE DZIECI, MŁODZIEŻY, DOROSŁYCH SZCZEGÓLNIE SENIORÓW, ORAZ POMOC W UDZIALE NAJLEPSZYCH PRZEDSTAWICIELI ŚRODOWISK POZARZĄDOWYCH W WYBORACH SAMORZĄDOWYCH SAMODZIELNIE , ATAKŻE W WYBORACH PARLAMENTARNYCH KRAJOWYCH I UNIJNYCH W POROZUMIENIU Z PARTIAMI POLITYCZNYMI W NASZYM KRAJU.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję