Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Podstawowa działalność Stowarzyszenia skupia się wokół określonych celów: 1 ) Niesienia pomocy chorym z dysfunkcją układu pokarmowego, ze szczególnym uwzględnieniem osób na leczeniu żywieniowym. 2 ) Zapewnienia dostępu do aktualnej wiedzy na temat chorób układu pokarmowego i metod ich leczenia oraz szeroko pojętej problematyki żywienia. 3 ) Poprawy warunków życiowych i zdrowotnych osób chorych oraz zwiększania ich uczestnictwa w życiu społecznym, zawodowym i kulturalnym kraju. 4 ) Stworzenia platformy do wymiany doświadczeń oraz promowania działań informacyjnych poprzez uświadamianie społeczeństwa, w tym również środowisk medycznych, na tą formę leczenia.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję