Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem Stowarzyszenia jest: 1 ) krzewienie kultury fizycznej wśród dzieci, młodzieży i dorosłych na terenie działania Stowarzyszenia, wychowywanie dzieci i młodzieży przez kulturę fizyczną i sport oraz propagowanie zdrowego i aktywnego trybu życia, 2 ) wspieranie i propagowanie rozwoju kultury fizycznej mieszkańców powiatu mławskiego a także rozwoju zainteresowań z zakresu sportu, rekreacji i turystyki na terenie swojego działania, 3 ) promowanie wśród mieszkańców powiatu mławskiego sportu, rekreacji, turystyki, 4 ) promowanie wśród mieszkańców powiatu mławskiego zdrowego stylu życia.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000397777
  • e-mail: iwonanajduk@wp.pl
  • Adres: UL. MIKOŁAJA KOPERNIKA 38, 06-500 MŁAWA

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję