Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . wspieranie Kościoła rzymskokatolickiego w głoszeniu Ewangelii; 2 . wspieranie działalności i rozwoju mediów katolickich; 3 . propagowanie kultury i sztuki chrześcijańskiej; 4 . działalność na rzecz rodziny, macierzyństwa, rodzicielstwa, upowszechniania i ochrony praw dziecka; 5 . podtrzymywanie i upowszechnianie tradycji narodowej, pielęgnowanie polskości oraz rozwój świadomości narodowej, obywatelskiej i kulturowej; 6 . ochrona i promocja zdrowia; 7 . wspieranie kultu religijnego Kościoła rzymskokatolickiego; 8 . wspieranie działalności charytatywno-opiekuńczej i oświatowo- wychowawczej Kościoła rzymskokatolickiego;

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000379448
  • e-mail: fundacja@gosc.pl
  • Adres: UL. WITA STWOSZA 11/-, 40-042 KATOWICE

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję