Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem Stowarzyszenia są wszechstronne działania na rzecz poprawy zdrowia i jakości życia podopiecznych. Szczególną uwagę Stowarzyszenie kieruje na realizację potrzeb osobistych, edukacyjnych i społecznych podopiecznych. Ważnym zadaniem są działania integracyjne, przeciwdziałanie marginalizacji społecznej dzieci niepełnosprawnych. Stowarzyszenie oferuje także pomoc rodzinom dzieci niepełnosprawnych w zakresie leczenia, rehabilitacji, edukacji, udziału w kulturze, rekreacji i integracji ze środowiskiem oraz zabezpieczanie potrzeb socjalnych.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000365581
  • e-mail: alakniewska@o2.pl
  • Telefon: +48509680569
  • Adres: UL. PLANTOWA 7, 91-104 ŁÓDŹ

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję