Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem Stowarzyszenia jest: a) dzielenie się osobistym doświadczeniem, przydatnymi informacjami, nadzieją, siłą i mądrością, emocjami i uczuciami, pomysłami, w rozwiązywaniu trudnych sytuacji, sposobami skutecznego radzenia sobie z problemami, b) nawiązywanie współpracy z instytucjami, które zajmują się osobami niepełnosprawnymi, c) prowadzenie zajęć terapeutycznych dla uczniów niepełnosprawnych, d) nawiązywanie współpracy z osobami i instytucjami w zakresie zbierania informacji i wymiany doświadczeń dotyczących problemów osób niepełnosprawnych, e) organizowanie imprez okolicznościowych propagujących cele i idee Stowarzyszenia, f) prowadzenie działalności integrującej osoby zdrowe i niepełnosprawne poprzez aktywność kulturalną, rekreacyjną, towarzyską i rehabilitacyjną, g) inspirowanie i wspomaganie pozytywnej aktywności dzieci niepełnosprawnych w środowisku rodzinnym, szkolnym i lokalnym, h) wspieranie możliwie pełnego usamodzielniania się dzieci niepełnosprawnych, i) wdrażanie dzieci niepełnosprawnych do aktywnego życia społecznego, j) prowadzenie działalności edukacyjnej i szkoleniowej w stosunku do rodziców i innych osób mających kontakt z osobami niepełnosprawnymi, k) prowadzenie działalności informacyjnej i popularyzatorskiej, l) rozwijanie zainteresowań ekologiczno - przyrodniczych poprzez zajęcia edukacyjne i wycieczki krajoznawcze, ł) propagowanie kultury i ochrony dziedzictwa narodowego.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję