Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Cele Statutowe Fundacji: 1 . prowadzenia działalności w zakresie zapewnienia prawidłowego rozwoju dzieci, ochrony zdrowia oraz ratowania życia dzieci; 2 . prowadzenia działalności o charakterze zdrowotnym, charytatywnym, społecznym, kulturalnym, artystycznym, ekologicznym oraz edukacyjnym, w tym w szczególności w zakresie edukacji patriotycznej i obronnej; 3 . niesienia pomocy osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej lub materialnej; 4 . szerzenia w społeczeństwie świadomości kulturalnej, artystycznej oraz ekologicznej, jak również propagowania idei społeczeństwa obywatelskiego, zarówno w skali krajowej jak również wspólnotowej.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję