Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

ROZWÓJ I ROZPOWSZECHNIANIE PIŁKI SIATKOWEJ HALOWEJ I PLAŻOWEJ, UPOWSZECHNIANIE KULTURY FIZYCZNEJ I SPORTU W SZCZEGÓLNOŚCI WŚRÓD DZIECI I MŁODZIEŻY W ŚRODOWISKU WIEJSKIM I MIEJSKIM. CZYNNY UDZIAŁ W ŻYCIU SPORTOWYM, KULTURALNYM, GOSPODARCZYM I SPOŁECZNO- POLITYCZNYM................................................................................................ ....................................................................................................................... ....................................................................................................................... ....................................................................................................................... ....................................................................................................................... ....................................................................................................................... ....................................................................................................................... ....................................................................................................................... ....................................................................................................................... ....................................................................................................................... ....................................................................................................................... ....................................................................................................................... ....................................................................................................................... ....................................................................................................................... ....................................................................................................................... .......................................................................................................

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000350685
  • e-mail: biurobs6@wp.pl
  • Telefon: 896464218
  • Adres: LUBAJNY 111, 14-100 LUBAJNY

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję