Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . Rozwijanie różnych form kultury fizycznej w szczególności w środowisku dzieci i młodzieży . 2 . Kształtowanie pozytywnych cech charakteru i osobowości dzieci i młodzieży. 3 . Integrowanie środowisk uczniowskich, rodzicielskich i nauczycielskich na terenie swego dziania 4 . Współpraca z innymi klubami. 5 . Propagowanie i okazywanie kultury fizycznej na obszarze Kaszub w szczególności w gminie Żukowo. 6 . Zapewnienie społeczeństwu aktywnych form wypoczynku i rekreacji. 7 . Organizacja szkolenia i wypoczynku dzieci i młodzieży 8 . Szkolenie członków klubu.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000345123
  • e-mail: gks-zukowo@wp.pl
  • Adres: UL. MŚCIWOJA 6, 83-330 ŻUKOWO

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję