Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Działania na rzecz przestrzegania Ustawy z dn. 21,08,1997 r. o ochronie zwierząt i propagowania właściwego i humanitarneoo traktowania zwierząt, przeciwdziałanie wszelkim formom stosowania okrucieństwa i przemocy wobec zwierząt, niesienie pomocy zwierzętom skrzywdzonym i porzuconym, chorym i kalekim, wspieranie działań w zakresie zwalczania bezdomności zwierząt, kształtowanie w społeczeństwie świadomości konieczności postrzegania prawa zwierząt do ochrony

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000344864
  • e-mail: antuanet@vp.pl
  • Adres: ANIELIN 51, 98-100 ANIELIN

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję